Abracon ASEM1-80.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 80MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Sager Electronics
JRH Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.65%
Stock
35,965
Authorized Distributors
6
Frequency
80 MHz
80 MHz
80 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
10 mA
8.7 mA
8.7 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2015-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
CTS ComponentsCB3LV-3I-80M0000
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-80M0000
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L3I080M00000
SMD Crystal Oscillator 80MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Descriptions
Descriptions de Abracon ASEM1-80.000MHZ-LC-T fournies par ses distributeurs.
80MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Standby (Power Down)
MEMS Oscillator, 80 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V, ASEM
Mems Oscillator, 80Mhz, Smd; Product Range:Pure Silicon Asem Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Frequency:80Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEM1-80.000MHZ-LC-T