CTS Components CB3LV-3I-80M0000
Oscillator Xo 80MHZ ±50PPM 30PF Hcmos/ttl 55% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Fiches techniques et documents
Factory Futures
Datasheet4 pagesIl y a 17 ans
Electro Sonic
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-63.69%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
606
Authorized Distributors
5
Frequency
80 MHz
80 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
40 mA
40 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Pièces détachées
CTS ComponentsCB3LV-3C-80M0000
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L3I080M00000
SMD Crystal Oscillator 80MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-72M0000
Oscillator XO 72MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASFL1 Series 75 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
ECS InternationalECS-3963-800-BN-TR
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-3525-800-B-TR
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 30pF HCMOS 60% 2.5V 4-Pin Mini-SMD T/R
Descriptions
Descriptions de CTS Components CB3LV-3I-80M0000 fournies par ses distributeurs.
CB3LV Series 80 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
XTAL OSC XO 80.0000MHZ HCMOS TTL