Abracon AIUR-06-560K
Inductor Power Unshielded Drum Core 56uH 10% 10KHz Ferrite 3.8A 0.075Ohm DCR RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-06-560K.
Electro Sonic
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.30%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 1KHz Ferrite 2A 0.2Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 56uH 10% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 680mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.94A 0.24Ohm DCR T/R
Ind Power 56uH 10% 1KHz Ferrite 3.66A Axial Bulk
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 56uH 10% 1MHz Ferrite 0.11A 7.41Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-06-560K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 56.00 Uh 2.700 A 75.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-560K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 56UH 2.7A 75 MOHM TH