Murata LQH43MN560K03L
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQH43MN560K03L.
_legacy Avnet
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Ciiva
Geoflip
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.21%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Télécharger
TraceParts
3DTélécharger
Introduction Date2002-09-02
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 240mA 2.2Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 56uH 10% 100KHz 0.25A 1.56Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
Descriptions
Descriptions de Murata LQH43MN560K03L fournies par ses distributeurs.
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 56uH 10% 1MHz 35Q-Factor Ferrite 200mA 1.7Ohm DCR 1812 Embossed T/R
LQH43M Series 1812 56 uH ±10 % 200 mA 1.7 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
WIREWOUND INDUCTOR, 56UH, 0.2A, 1812;
1MHz 9.3MHz 200mA 35@1MHz 56¦ÌH 1.7¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm
FIXED IND 56UH 200MA 1.7 OHM SMD
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 56muH