TE Connectivity HSA25820RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 820ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity HSA25820RJ.
Sager Electronics
Technical Drawing1 páginasHace 10 años
JRH Electronics
Farnell
Newark
TE Connectivity
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2009-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityHSA50820RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 820ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE Connectivity / AMP2-1676625-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 900ohm, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA25820RJ
Ohmite20J820E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 820ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J820E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 820ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J820
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 820ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 820ohm, 90.5539V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity HSA25820RJ suministradas por sus distribuidores.
Res Wirewound 820 Ohm 5% 25W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Wirewound Resistors - Chassis Mount HSA25 820R 5%
5% ¡À30ppm/¡æ 820¦¸ 25W 51.8mm*15mm
6-1625971-7, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RES, 820R, 25W, SOLDER LUG, WIREWOUND
HSA25 820R 5% Resistance Value: 820 Ω Element Type: Wire Wound Passive Component Tolerance: 5 % Resistor Type: Power Resistor Resistance Class: Up to 1kΩ Power Resistors: Aluminum Housed & Hsa | 820 Ω Wire Wound 5 % Power Resistor | Part Number: HSA25820RJ | Internal Number: 6-1625971-7 | TE Connectivity | CGS