EPCOS B59883C0120A070
Radial 2 THROUGH HOLE MOUNT PTC THERMISTOR (Type) PTC Resettable Fuse 265V 35mA 25% 120Ohm
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para EPCOS B59883C0120A070.
Burklin Elektronik
Datasheet0 páginasHace 0 años
Ciiva
Tendencia de 3 meses:
+8.79%
Introduction Date1999-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Componentes relacionados
Radial 2 Through Hole PTC THERMISTOR (Type) PTC Resettable Fuse 160V 35mA 25% 150Ohm
Thermistor PTC 150 Ohm 25% 2-Pin Radial Bulk
Thermistor PTC 150 Ohm 25% 2-Pin Radial Ammo Pack
Radial 2 Through Hole PTC THERMISTOR (Type) PTC Resettable Fuse 265V 30mA 25% 70Ohm
Thermistor PTC 180 Ohm 20% 2-Pin Radial Bulk
Ptc Thermistor, 150 Ohm, 265V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B59890C0120A051
Descripciones
Descripciones de EPCOS B59883C0120A070 suministradas por sus distribuidores.
PTC Thermistors for Overcurrent Protection, Max. operating voltage=265V, Rated resistance=120Ω
Thermistor PTC 120 Ohm 25% 2-Pin Radial Strip
Ptc Thermistor, 120R, Tht; Zero Power Resistance At 25°C:120Ohm; Thermistor Mounting:Through Hole; Product Range:C883; Operating Voltage Max:265V; Applications:Over Current Protection, Short Circuit Protection; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B59883C0120A070