Vishay SIHG70N60EF-GE3
Mosfet N-Ch 600V 70A To-247 Ef Series Rohs Compliant: Yes |Vishay SIHG70N60EF-GE3
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay SIHG70N60EF-GE3 herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 5 Jahren
element14 APAC
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
MOSFET N-CH 600V 70A TO247AD / N-Channel 600 V 70A (Tc) 520W (Tc) Through Hole TO-247AD
SIHG73N60E-GE3 N-CHANNEL MOSFET TRANSISTOR, 73 A, 600 V, 3-PIN TO-247AC
STMicroelectronicsSTWA88N65M5
N-channel 650 V, 0.024 Ohm typ., 84 A MDmesh M5 Power MOSFET in TO-247 long leads package
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, FRFET®, 600 V, 76 A, 41 mΩ, TO-247
onsemiFCH043N60
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, FAST, 600 V, 75 A, 43 mΩ, TO-247
MOSFET N-CH 600V 76A TO247-3 / N-Channel 600 V 76A (Tc) 595W (Tc) Through Hole TO-247-3
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay SIHG70N60EF-GE3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Trans MOSFET N-CH 600V 70A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC
Single N-Channel 600 V 0.038 Ohm 380 nC 520 W Flange Mount Mosfet - TO-247AC
Vishay NMOS EF Series, Vds=600 V, 70 A, TO-247AC, , 3
Power Field-Effect Transistor, 70A I(D), 600V, 0.038ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-247AC