Vishay MRS16000C2209FC100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 22ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay MRS16000C2209FC100 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 9 Jahren
TME
Stock
2,000
Authorized Distributors
4
Resistance
22 Ω
22 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 22ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 22ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FRE52-22R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 22ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F20R
LR Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 20Ohm 0.6W
TE ConnectivityLR1F24R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 24ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay MRS16000C2209FC100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Vishay MRS16000C2209FC100 22r 1% 0.4W Mf Resistor - Pack of 1000
MRS16-50 1% C1 22R
Resistor Dimensions body ø x L: 1.9 x 3.4 mm Resistance technical notation: 22R Resistor type: Metal Film Resistor Power Rating: 400 mW Rated voltage: 200 V Resistance: 22 Ohm