TE Connectivity RN214-1.5-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 6.8mH 123mOhm Vertical Choke
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RN214-1.5-02-6M8 herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 0 Jahren
TME
Master Electronics
3-Monats-Trend:
+41.37%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityRN114-1.5-02-6M8
CHOKE/FILTER COMMON MODE 1.5A 6.8MH 123MOHM HORIZONTAL RN SERIES
TE ConnectivityRN112-1.5-02-3M3
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 1.5A 0.102Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN202-1.5-02-1M6
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 1.6mH 94mOhm Vertical Choke
Yageo GroupSS11VL-22013
Ind Common Mode Choke 1.3mH 2.2A 0.12 Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
PanasonicELF-17N017A
DISCONTINUED;LTB 03/31/14 2.3mH (min), 1.7A, Common Mode
Common Mode Chokes Dual 800Ohm 100MHz 1A 100mOhm DCR SMD T/R
Beschreibungen
RN214 COMMON MODE CHOKE 300VAC 1.5A 6.8MH VERTICAL
Common Mode Chokes Dual 6800uH 10kHz 1.5A 0.123Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 6.8 mH, 1.5 A
COMMON MODE CHOKE, 6800UH, 1.5A;
Current-compensated Choke 6.8mH, 300VAC, 1.5A
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
Filter, Common Mode, 6.8Mh, 1.5A, Rad; Dc Current Rating:1.5A; Product Range:Rn Series; Inductance:6.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-1.5-02-6M8
RN214-1.5-02-6M8 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-1.5-02-6M8 | Internal Number: 816553-SF | TE Connectivity | Schaffner