TDK ACM4532-801-2P-T001
Common Mode Chokes Dual 800Ohm 100MHz 1A 100mOhm DCR SMD T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK ACM4532-801-2P-T001 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 17 Jahren
element14 APAC
iiiC
element14
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2012-12-31
LTD Date2013-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 1.5A 100mOhm DCR SMD T/R
ACM Series 1210 600 Ohm 1 A 200 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
PanasonicEXC-24CB102U
Common Mode Chokes and Filters; PANASONIC; EXC-24CB102U; 500 µm; 1.5 Ohm; 1.4 mm; 990.6 µm
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
ACP Series 1210 1000 Ohm 1.2 A 0.10 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK ACM4532-801-2P-T001, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Choke, Common Mode, 800 Ohm, 1 A, 4.5mm x 3.2mm x 3mm
COMMON MODE FILTER FOR SIGNAL LINE
Acm4532-801-2P-T001 |Tdk ACM4532-801-2P-T001
Ferrite Chip, 2 Function(s), 50V, 1A
CHOKE, COMMON MODE, 2X800Z; Rated Current: 1A; Inductance: -; Product Range: -; Impedance: 800ohm; Common Mode Filter Case: 4.5mm x 3.2mm x 3mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Core Material: F