TDK VLF403212MT-4R7M
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.85A T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK VLF403212MT-4R7M herunter.
TDK
Datasheet9 SeitenVor 6 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.9A 0.118Ohm DCR 1515 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.45A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 2.13A 1612 Blister Plastic T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.4A 0.2Ohm DCR 1008 Standard
TAIYO YUDENMDMK4040T4R7MM
Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.9A 0.16Ohm DCR 1515 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK VLF403212MT-4R7M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1612
Fixed Inductors 4.7uH 120mohms 1.85A PWR Wound Ferrite
FIXED IND 4.7UH 1.85A 120 MOHM
FIXED IND 4.7UH 1.85A 120MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=4.7μH, L x W x T :