TDK FG28X7R1H334KRT06
卤10% 50V 330nF X7R Plugin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK FG28X7R1H334KRT06 herunter.
TDK
Datasheet32 SeitenVor 6 Jahren
IHS
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-24.42%
Stock
50,309
Authorized Distributors
4
Capacitance
330 nF
330 nF
330 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
Height
5.5 mm
5.5 mm
5.5 mm
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2015-06-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
卤10% 50V 330nF X7R Plugin,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
卤10% 25V 330nF X8R Plugin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Through Hole Mount, 1812
Yageo GroupC320C334K1R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.33uF X7R 10% LS=2.54mm
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125C Automotive Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK FG28X7R1H334KRT06, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Through Hole Mount
CAP, 0.33UF, 50V, MLCC, RADIAL; Available until stocks are exhausted Alternative available
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Ammo
Mlcc,x7R,50V,0.33Μf,±10%,5Mm/Ammo Pack Rohs Compliant: Yes |Tdk FG28X7R1H334KRT06
MLCC with Dipped Radial Lead, Capacitance=0.33μF, LxWxT:4x5.5x2.5mm, Lead pitch:5mm