TDK B82721A2601N020
Common Mode Choke, 15000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK B82721A2601N020 herunter.
TDK
Lieferkette
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityRN212-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
CMC 15MH 900MA 2LN TH / 15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 600mOhm (Typ)
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.9A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Box
TE ConnectivityRN112-0.6-02
General Purpose Inductor, 0.015uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEH28-2.0-02-15M-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-2.0-02-15M-X
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK B82721A2601N020, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Chokes, L=15mH Rated current=0.6A, LxWxT:17.9mmx17.3mmx12.6mm
15mH@10kHz 700m惟 2 Common Mode Filters ROHS
250V 600mA 2 15mH@ 10 kHz 700m¦¸(Typ) , 17.9mm*17.3mm*13.4mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MA DC CURRENT Common Mode Choke 600mA 700mOhm 10kHz 17.9mm