TE Connectivity RN112-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RN112-0.6-02 herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 10 Jahren
Farnell
Master Electronics
element14 APAC
Newark
Lieferkette
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-10-01
LTD Date2016-10-01
Verwandte Teile
TE ConnectivityRN212-0.6-02
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.3A 0.43Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.9A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEH28-2.0-02-15M-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-2.0-02-15M-X
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity RN112-0.6-02, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductor Current Compensated Choke 15mH -30% to 50% 10KHz 600mA Pin
RN Common Mode Choke 250VAC, 0.6A, 15mH, Horizonta
CHOKE, COM/ASYM MODE, 2X15MH, 0.6A; Inductance:15mH; Rated Current:600mA; Product Range:RN Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Approval Category:UL,