Susumu RG1608P-2153-W-T5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.167W, 215000ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Susumu RG1608P-2153-W-T5 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 2 Jahren
Upverter
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
215 kΩ
215 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.05 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Japan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-03-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Susumu RG1608P-2153-W-T5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Thin Film Chip Resistors 0603 Size, 1/16W, 215 Kohm, 0.05%, 10Ppm |Susumu RG1608P-2153-W-T5