Susumu RG1608P-2153-B-T5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.167W, 215000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Susumu RG1608P-2153-B-T5 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 2 Jahren
Upverter
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+46.68%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Japan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityCPF0603B215KE1
Res Thin Film 0603 215K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B220KE1
Res Thin Film 0603 220K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B200KE1
Res Thin Film 0603 200K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 200K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Susumu RG1608P-2153-B-T5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RG FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 215kOhm 0.1W 1/10W
RES SMD 215K OHM 0.1% 1/10W 0603
Res, 215K, 0.1%, 0.1W, 0603, Thin Film; Resistance:215Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Sulfur Resistant Rohs Compliant: Yes |Susumu RG1608P-2153-B-T5