SiTime SIT8209AI-21-33S-100.000000Y
Oscillator MEMS 100MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für SiTime SIT8209AI-21-33S-100.000000Y herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 13 Jahren
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Frequency
100 MHz
100 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
20 ppm
20 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
HIGH FREQUENCY ULTRA PERFORMANCE OSCILLATOR, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 100MHZ, ST, SMD
SiTime, XO, 100MHz, +/-20ppm, -40 to 85'C, 3.3V, 3.2x2.5mm, LVCMOS
LVCMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS