Samsung Electro-Mechanics CL31F225ZAFNNNE
25V 2.2uF Y5V -20%~+80% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet36 SeitenVor 10 Jahren
Future Electronics
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENUMK316F225ZG-T
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 2.2 uF, 50 V, 1206 [3216 Metric], -20%, +80%, Y5V, M Series
Yageo GroupC1206C225Z4VACTU
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 2.2 uF, 16 V, 1206 [3216 Metric], -20%, +80%, Y5V, C Series
KYOCERA AVX1206YG225ZAT2A
1206 2.2 uF 16 V -20 / +80 % Tolerance Y5V SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 2.2uF Y5V -20%~+80% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 2.2 uF, 16 V, 1206 [3216 Metric], -20%, +80%, Y5V, CC Series
Samsung Electro-MechanicsCL10F225ZP8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 2.2 uF, 10 V, -20, +80%, Y5V, 0603 [1608 Metric]
Beschreibungen
Cap Ceramic 2.2uF 25V Y5V -20% to 80% SMD 1206 85°C Embossed T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 80% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -82~+22% TC, 2.2uF, Surface Mount, 1206 inch
Samsung Electro-Mechanics
CL31 Series 2.2 uF 25 V -20/+80% Tolerance Y5V SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Chip Capacitor, 1206(3216), Y5V, 2.2uF, -20%~+80%, 25V, Stan