NMB 3115PS-12T-B20-A00
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 24CFM, Flange Mount, Terminals
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für NMB 3115PS-12T-B20-A00 herunter.
Sager Electronics
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
DigiKey
Lieferkette
Introduction Date2016-07-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 27CFM 22dB 92 X 92 X 26mm Middle Speed
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 25CFM 32dB 80 X 80 X 38mm Middle Speed
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 22CFM, Flange Mount, Terminals
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 27CFM, Flange Mount, Terminals
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 18CFM, Flange Mount, Terminals
AC Fan Ball Bearing 115V 0.15A/0.13A 14W/12W 50Hz/60Hz 2400RPM/2850RPM 24CFM/31CFM 32dB/36.5dB Flange Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von NMB 3115PS-12T-B20-A00, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC Fan, Axial Construction, 0.07A, 115V, 4.5W
Tubeaxial |Nmb Technologies 3115PS-12T-B20-A00
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM