Murata XRCGB27M000F3A00R0
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±35ppm (Stability) 6pF 80Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata XRCGB27M000F3A00R0 herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 4 Jahren
ODG (Origin Data Global)
Ciiva
Future Electronics
Arrow.cn
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
SnapEDA
3DHerunterladen
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2015-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
ECS InternationalECS-270-10-37Q-ES-TR
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm Automotive AEC-Q200 4-Pin SMD T/R
2.5x2.0 Glass Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-30ppm @25C, +/-30ppm (-40
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components403C35D27M00000
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata XRCGB27M000F3A00R0, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Crystal, Quartz, 27 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 35 ppm, 6 pF, 30 ppm, XRCGB_F_A
CRYSTAL 27.0000MHZ 6PF SMD / 27 MHz ±30ppm Crystal 6pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
XR Series 27 MHz ±30 ppm Resin Sealing Surface Mount Crystal Unit