Abracon ABLS-27.000MHZ-L4QF-T
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ABLS-27.000MHZ-L4QF-T herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
ECS InternationalECS-270-18-33Q-DS
ECX-33Q Series 27 MHz 18pF ±30ppm Tol. Surface Mount Crystal
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-270-18-30BQ-DS
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-33Q-DS
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 100 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ABLS-27.000MHZ-L4QF-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Crystal 27MHz 18pF 2-Pin HC49/US T/R
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD, 11.4x4.7mm, RoHS
Abracon SCT
Crystals CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Crystal, 27Mhz,18Pf, Hc-49/Us; Crystal Case:Hc49; Load Capacitance:18Pf; Product Range:Abls Series; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:125°C; Crystal Mounting Type:Smd; Frequency:27Mhz; No. Of Pins:2Pins Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-27.000MHZ-L4QF-T