Murata LQW15AN9N1H00D
Inductor RF Chip Wirewound 9.1nH 3% 100MHz 25Q-Factor 540mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQW15AN9N1H00D herunter.
element14 APAC
Datasheet2 SeitenVor 8 Jahren
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+7.90%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
Stock
7,125
Authorized Distributors
6
Inductance
9.1 nH
9.1 nH
Tolerance
3 %
3 %
Current Rating
540 mA
540 mA
DC Resistance (DCR)
140 mΩ
140 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Introduction Date2002-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
Inductor RF Chip Wirewound 8.2nH 3% 100MHz 25Q-Factor 540mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 3% 100MHz 25Q-Factor 500mA 170mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Thin Film 9.1nH 3% 500MHz 14Q-Factor 250mA 700mOhm DCR 0201 Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQW15AN9N1H00D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wirewound Inductor, 9.1 nH, 0.14 ohm, 5.5 GHz, 540 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_00 Series
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 3%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
ROHS3Compliant Wirewound Active Lead Free Wirewound Inductor -55C~125C 5.5GHz 140mOhm Max 9.1nH
Fixed Inductor 0402 9.1nH ±3% 540mA 140mΩ 5.5GHz 25@250MHz