Murata LQW15AN19NJ0ZD
General Purpose Inductor, 0.019uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQW15AN19NJ0ZD herunter.
Ciiva
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 6 Jahren
Stock
3,984
Authorized Distributors
3
Inductance
19 nH
19 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
370 mA
370 mA
DC Resistance (DCR)
270 mΩ
270 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Introduction Date2018-02-23
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQW15AN19NJ0ZD, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ind Chip Wirewound 19nH 5% 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.019uH 5% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.37A 0.27Ohm DCR 0402 Automotive T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE (Type) Inductor 125C 4500MHz 0.27Ohm 0.019μH
FIXED IND 19NH 370MA 0.27OHM SMD
INDUCTOR, 19NH, 4.5GHZ, 0.37A, 0402;