Murata LQW15AN19NJ00D
Inductor RF Chip Wirewound 19nH 5% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQW15AN19NJ00D herunter.
Ciiva
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 6 Jahren
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-19.97%
Stock
3,984
Authorized Distributors
6
Inductance
19 nH
19 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
370 mA
370 mA
DC Resistance (DCR)
270 mΩ
270 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Introduction Date2004-03-16
Verwandte Teile
Inductor RF Chip Wirewound 18nH 5% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 5% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 19nH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 480mA 200mOhm DCR 0402 T/R
Ind Power Molded 18nH 5% 100MHz 21Q-Factor Ferrite 450mA 1210 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 18nH 5% 100MHz 21Q-Factor Ferrite 450mA 180mOhm DCR 1210 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQW15AN19NJ00D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.019uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
LQW Series 0402 19 nH ±5% 370 mA Wirewound Unshielded RF Inductor
100MHz 4.5GHz 370mA 25@250MHz 19nH 270m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
Chip Inductor (Chip Coil) for High Frequency Horizontal Wire Wound | FIXED IND 19NH 370MA 270 MOHM
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 19nH
FIXED IND 19NH 370MA 0.27OHM SMD
INDUCTOR, 19NH, 4.5GHZ, 0.37A, 0402;
Fixed Inductors 19nH 5% 100MHz