Murata LQP03TN1N1BZ2D
General Purpose Inductor, 0.0011uH, 9.0909%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQP03TN1N1BZ2D herunter.
Geoflip
Datasheet13 SeitenVor 7 Jahren
3-Monats-Trend:
-11.57%
Stock
77,172
Authorized Distributors
4
Inductance
1.1 nH
1.1 nH
1.1 nH
Tolerance
9.09 %
9.09 %
9.09 %
Current Rating
750 mA
750 mA
750 mA
DC Resistance (DCR)
100 mΩ
100 mΩ
100 mΩ
Q Factor
14
Test Frequency
500 MHz
500 MHz
500 MHz
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQP03TN1N1BZ2D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active WRAPAROUND Fixed Inductor 125C 17000MHz 0.1Ohm 0.0011μH
Ind Chip Film 1.1nH 0.1nH 0201 Paper T/R
INDUCTOR, 1.1NH, 17GHZ, 0.75A, 0201;
FIXED IND 1.1NH 750MA 100 MOHM