Mean Well HRPG-150-3.3
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 99 W, 3.3 VDC, 30 A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well HRPG-150-3.3 herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 3 Jahren
Telerex Europe
Sager Power Systems
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+3.13%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Mean WellHRP-150-3.3
Mean WellHRPG-200-3.3
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 132 W, 3.3 VDC, 40 A
TDK-LambdaZWS100AF3
AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 20A 66W 13-Pin
Mean WellMPS-120-3.3
AC to DC Power Supply Open Frame Single Output 3.3 Volt 16 Amp 120 Watt
Murata Power SolutionsOKL-T/6-W5N-C
Module DC-DC 1-OUT 0.6V to 3.3V 6A 19.8W 12-Pin LGA T/R
Murata Power SolutionsOKL-T/6-W5P-C
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well HRPG-150-3.3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Supply; module; 99W; 3.3V; 30A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 99W, Hybrid
AC to DC Power Supply Single Output 3.3 Volt 30 Amp 99 Watt with Remote ON-OFF
Power Supply, Ac-Dc, 3.3V, 30A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRPG-150-3.3
HRPG-150-3.3 MEAN WELL AC-DC 3.3 Volt 30 Amp 99 Watt Power Supply +More!
99W 1 85V(AC),120V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1% 30A 3.3V 159mm*97mm*38mm
99W, 1 OUTPUT, EMBEDDED SWITCH MODE POWER SUPPLY (SMPS), 3.3V DC, 30A
Switching Power Supplies 99W 3.3V 30A Energy Star Open Frame
AC/DC 150W 3.3V Single Output Power Supply, Enclosed
O/P +3.3V30A; G5; AC/DC; Enclosed Type
AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 30A 99W 13-Pin
POWER SUPPLY, AC-DC, 3.3V, 30A;