Mean Well HRPG-200-3.3
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 132 W, 3.3 VDC, 40 A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well HRPG-200-3.3 herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 3 Jahren
Jameco
RS (Formerly Allied Electronics)
3-Monats-Trend:
-29.69%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Mean WellPPS-200-15
POWER SUPPLY, AC-DC, OPEN FRAME, 150W, 15V@13.3A; WITH PFC FUNCTION; PPS-200 SE
Mean WellRPS-300-12
200W(300WForcedAir) 1 90V(AC),127V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1% 16.67A 12V 127mm*76.2mm*34.8mm
Mean WellLCM-60
60W Multiple-Stage Output Current LED Driver Power Supply 500mA to 1400mA 2V to 90V 180-295VACin
Mean WellEPP-300-12
200W(300WForcedAir) 1 90V(AC),127V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1% 16.67A 12V 127mm*76.2mm*35mm
Mean WellQP-200F
AC to DC Power Supply Quad Output +5V 15A +15V 3A +24V 3A -15V 700mA 202 Watt
Mean WellQP-200-3C
Switching Power Supplies 210W 5V/15A 3.3V/15A 15V/5A -15V/0.7A
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well HRPG-200-3.3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Supply; module; 132W; 3.3V; 40A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 132W, Hybrid
Power Supply, Ac-Dc, 3.3V, 40A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRPG-200-3.3
HRPG-200-3.3 MEAN WELL AC-DC 3.3 Volt 40 Amp 132 Watt Power Supply +More!
3.3VDC 40A 132W Enclosed Switching Power Supply 5Vsb PFC
132W 1 85V(AC),120V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1.5% 40A 3.3V 199mm*98mm*38mm
132W, 1 OUTPUT, EMBEDDED SWITCH MODE POWER SUPPLY (SMPS), 3.3V DC, 40A
AC/DC 200W 3.3V Single Output Power Supply, Enclosed
O/P +3.3V40A; G5; AC/DC; Enclosed Type
AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 40A 132W 13-Pin
POWER SUPPLY, AC-DC, 3.3V, 40A;