ITT / Cannon CA3106R22-19S
Circular Connector, CA, Straight Plug, 14 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-19
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon CA3106R22-19S herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 6 Jahren
3-Monats-Trend:
+36.90%
Stock
208
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
14
Mount
Cable
Cable
Orientation
Straight
Voltage Rating
50 V
Current Rating
22 A
22 A
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonCA3106E22-19S
Circular Connector, CA Series, Straight Plug, 14 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-19
ITT / CannonCAR3102E20-27SY
Conn Circular SKT 14 POS Crimp ST Box Mount 14 Terminal 1 Port Automotive
ITT / CannonCA3108R22-19S
MIL Series Connector, 14 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol Industrial97-3106A-28-2S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon CA3106R22-19S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Conn Circular SKT 14 POS Crimp ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port