ITT / Cannon CA3108R22-19S
MIL Series Connector, 14 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon CA3108R22-19S herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 6 Jahren
3-Monats-Trend:
+80.36%
Stock
104
Authorized Distributors
3
Gender
Female
Female
Number of Positions
14
Mount
Cable
Cable
Orientation
Right Angle
Voltage Rating
50 V
Current Rating
22 A
22 A
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonCA3106E22-19S
Circular Connector, CA Series, Straight Plug, 14 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-19
ITT / CannonCA3106F22-19SW
Circular Connector, CA, Straight Plug, 14 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-19
ITT / CannonCA3106E22-19SDN
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon CA3108R22-19S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Conn Circular SKT 14 POS Solder RA Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Connector Bayonet Coupling Socket 14 Position Solder Cup Right Angle Cable Mount 14 Terminal 1 Port