HIROSE ELECTRIC DF22AR-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für HIROSE ELECTRIC DF22AR-3EP-7.92C herunter.
IHS
Datasheet31 SeitenVor 4 Jahren
element14 APAC
Sager Electronics
Hirose SCT
Introduction Date2005-05-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-09-30
Verwandte Teile
HIROSE ELECTRICDF22A-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
HIROSE ELECTRICDF22A-2EP-7.92C
Connector Housing, Plug, 2Pos, 7.92Mm Rohs Compliant: Yes |Hirose/hrs DF22A-2EP-7.92C
Rectangular Power Connector, 3 Contact(s), Male and Female, Crimp Terminal, Plug
Board Connector, 4 Contact(s), 1 Row(s), Male, Crimp Terminal, Plug
HIROSE ELECTRICDF22-2P-7.92DSA(05)
DF22 Series 2 Position Through Hole 7.92mm Pitch Wire to Board Pin Header Beige
Beschreibungen
Conn Wire to Board PL 3 POS 7.92mm Crimp ST Cable Mount Bag
Power to the Board 3 CONT IN LINE PLG
Conn Housing M 3 POS 7.92mm Cable Mount 3Terminal 1Port
CONNECTOR HOUSING, PLUG, 3POS, 7.92MM