HIROSE ELECTRIC DF22A-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für HIROSE ELECTRIC DF22A-3EP-7.92C herunter.
IHS
Datasheet31 SeitenVor 4 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
Future Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+77.39%
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
TraceParts
Introduction Date2005-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
HIROSE ELECTRICDF22A-2EP-7.92C
Connector Housing, Plug, 2Pos, 7.92Mm Rohs Compliant: Yes |Hirose/hrs DF22A-2EP-7.92C
Rectangular Power Connector, 3 Contact(s), Male and Female, Crimp Terminal, Plug
HIROSE ELECTRICDF22AR-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
Mighty-SPOX Header, 7.00mm Pitch, Vertical, 3 Circuits, Brass (CuZn) Contact
HIROSE ELECTRICDF22-2P-7.92DSA(05)
DF22 Series 2 Position Through Hole 7.92mm Pitch Wire to Board Pin Header Beige
Beschreibungen
Beschreibungen von HIROSE ELECTRIC DF22A-3EP-7.92C, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
3 CONTACT(S) MALE TWO PART BOARD CONNECTOR CRIMP PLUG
Connector HOUSING, PLUG, 3POS, 7.92mm;
Conn Housing PL 3 POS 7.92mmCrimp STCable Mount White Bag
Power to the Board 3 CONT IN LINE PLG
Conn Wire to Board PL 3 POS 7.92mm Crimp ST Cable Mount
3 Rectangular Connectors - Housings Plug Beige
Latch Holder,Plug 1 3pin Male Pin , 26mm