Coilcraft MSD1260T-333MLB
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
FarnellMSD1260T-333MLB01Cut Tape
1h
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft MSD1260T-333MLB herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
element14 APAC
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-04-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 0505
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.6A 0.115Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.7A 0.145Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2.3A 0.097Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 177.6mOhm DCR 2424 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.1164Ohm DCR Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft MSD1260T-333MLB, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power inductor, coupled, high temp, 10/20% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, PWR, 33UH,2.32A,20%,12.4MHZ; Product Range: -; Inductance, Parallel: 33µH; RMS Current - Parallel: 1.64A; Saturation Current - Parallel: 3.3A; Coupled Inductor Case: 12.3mm x 12.3mm x 6mm; DC Resistance Max - Parall
INDUCTOR, PWR, 33UH,2.32A,20%,12.4MHZ; Product Range:Coilcraft - MSD1260T Series; Inductance:33µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.134ohm; DC Current Rating:2.32A; Self Resonant Frequency (Min):12.4MHz; Inductor Case Style:SMD; Core Material:(Not Applicable)