Coilcraft 1812CS-223XGLC
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft 1812CS-223XGLC herunter.
Coilcraft Direct
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+232%
Introduction Date2005-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Wirewound 22uH 2% 2.5MHz 10Q-Factor Ferrite 0.068A 8Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft 1812CS-223XGLC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 125C 40MHz 11.5Ohm 22muH