Carling Technologies LT-1561-611-012
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Datenblätter und Dokumente
Newark
Datasheet2 SeitenVor 13 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.93%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Verwandte Teile
Carling Technologies2FC53-73/TABS
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Bat Lever Quick Conn 15A 250VAC 559.27VA Panel Mount with Threads
Carling Technologies2FB53-73/TABS
Switch Toggle ON None ON SPDT Bat Lever Quick Conn 15A 250VAC 559.27VA Panel Mount with Threads
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
Honeywell11TS95-7
Toggle Switch, SPDT, Latched, Quick Connect Terminal, Lever Actuator, Panel Mount-threaded
Beschreibungen
Toggle Switch, SPDT, On-off-on, Latched, 15A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Toggle Bat Actuator, Panel Mount
Switch; Toggle; Illuminated Actuator; LT Series
28V(DC) On-Off-On 100000Cycles 28V 125V 18.16mm