Bourns SRU1038A-331Y
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 550mA 1Ohm DCR Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRU1038A-331Y herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Master Electronics
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 0.65A 0.64Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.55A 0.773Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.37A 1.4Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 16.48Q-Factor Ferrite 0.3A 1.7Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 0.2A 2Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRU1038A-331Y, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 330uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
FIXED IND 330UH 550MA 1 OHM SMD
Fixed Inductors 330uH 30% SMD 1038 AEC-Q200
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sru1038A Series, 330 H, 30%, Shielded, 1 Ohm, 550 Ma |Bourns, Inc. SRU1038A-331Y
INDUCTOR, 330UH, 0.52A, 30%, POWER
330uH ±30% 520mA SMD,10x10mm Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 330UH, 0.52A, 30%, POWER; Inductance: 330µH; RMS Current (Irms): 550mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 520mA; Product Range: SRU1038A Series; Power Inductor Case: 10mm x 10mm x 3.8mm; DC