Bourns SRR1208-682KL
Inductor Power Shielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 0.22A 15.2Ohm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRR1208-682KL herunter.
IHS
3-Monats-Trend:
-24.65%
Verwandte Teile
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.2A 20.7Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz Ferrite 0.15A 16.3Ohm DCR AXL Bag
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 6.8mH 10% 1KHz Ferrite 82mA AXL
Ind 6800.00 Uh 0.220 A 8400.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-682K
Ind RF Choke Shielded Bobbin Core 6.8mH 10% 1KHz 95Q-Factor Ferrite 89mA RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 0.059A 60Ohm DCR AXL T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRR1208-682KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 6800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5050
Surface Mount Power Inductor, Srr1208 Series, 6.8 Mh, 10%, Shielded, 15.2 Ohm, 220 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1208-682KL
INDUCTOR, 6.8MH, 10%, 0.22A, SMD; Inductance: 6.8mH; RMS Current (Irms): 220mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 250mA; Product Range: SRR1208 Series; Power Inductor Case: 12.7mm x 12.7mm x 8.5mm; DC