Bel Fuse 0697H0400-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.4A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bel Fuse 0697H0400-01 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 10 Jahren
Bel Fuse SCT
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
23,404
Authorized Distributors
6
Current Rating
400 mA
400 mA
400 mA
Voltage Rating (AC)
350 V
350 V
350 V
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Mount
Through Hole
Through Hole
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Bel Fuse0697H0500-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.5A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H0500-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 0.5A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Box/Bulk Automotive
Littelfuse0225.500MXP
225 Series - 2AG Fast-Acting Subminiature Glass Body Fuse, 0.5 A, 250 VAC 125 VDC, RoHS
Bel Fuse3JS 500-R TR
Fuse Miniature Slow Blow Acting 0.5A 350V Axial 5 X 15mm Glass T/R CE/CSA/PSE/UL/cULus
Schurter8020.0511.PT
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 0.5A 250V Axial 3.6 X 10mm Ceramic Bulk UL/VDE
Littelfuse0617.500MXEP
Fuse 5X20Mm Pgt F Lbc 500Ma/250V (P)/ Bulk |Littelfuse 0617.500MXEP
Beschreibungen
Beschreibungen von Bel Fuse 0697H0400-01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fuse, PCB Leaded, 400 mA, 350 VAC, 100 VDC, 0697H, Slow Blow, Radial Leaded
2-Pin Radial Fuse Rectangular Slow Blow UL Bulk Pack 400mA
Plastic Body, Radial Lead, 0.4A, 350V AC, 100V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MNT 400MA 350VAC 100VDC
Fuses with Leads - Through Hole 400mA 350V