Bel Fuse 0697H0315-05
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.315A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bel Fuse 0697H0315-05 herunter.
Bel Fuse SCT
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-48.24%
Stock
95,684
Current Rating
315 mA
315 mA
315 mA
Voltage Rating (AC)
350 V
350 V
350 V
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Verwandte Teile
Bel Fuse0697H0400-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.4A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Littelfuse0225.375MXP
Fuse Subminiature Fast Acting 0.375A 250V Holder Cartridge 5 X 15mm Glass Bulk
Bel Fuse0697H0400-02
Littelfuse0617.400MXEP
Fuse Miniature Fast Acting 0.4A 250V Axial 5 X 20mm Glass T/R
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.25A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Schurter0034.6010
Fuse Subminiature Fast Acting 0.4A 250V Radial 8.5 X 8.5mm Thermoplastic CCC/VDE/cULus
Beschreibungen
Beschreibungen von Bel Fuse 0697H0315-05, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fuse Micro Slow Blow 315mA 350VAC/100VDC 2-Pin Thru-Hole Bulk
2-Pin Radial Fuse | Rectangular | Slow Blow | UL | Ammo Pack | 315mA
100V 350V 0.27A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 315mA 8.35mm*4mm*7.8mm
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 0.315A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive AEC-Q200
Plastic Body, Radial Lead, 0.315A, 350V AC, 100V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MNT 315MA 350VAC 100VDC
Fuses with Leads - Through Hole 315mA 350V