Abracon ASDMB-24.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 24MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASDMB-24.000MHZ-XY-T herunter.
JRH Electronics
Abracon SCT
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-8.53%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
SymbolFußabdruck
SnapEDA
Fußabdruck
Herunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
15 mA
15 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Lieferkette
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Oscillator MEMS 24MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASDMB-24.000MHZ-XY-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MEMS Oscillator, 24 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASDMB
MEMS OSCILLATOR, 24MHZ, SMD, 2.5MM X 2MM; Frequency Nom:24MHz; Oscillator Case:SMD, 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -:10ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon ASDMB Series; Oscillator Output Compatibility:CMOS;RoHS Compliant: Yes