Abracon AIUR-04-102J
Inductor Power Drum Core 1000uH 5% 252KHz 40Q-Factor Ferrite 0.15A 6Ohm DCR RDL
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AIUR-04-102J herunter.
Sager Electronics
Abracon SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.40%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
RF Choke Wirewound 1000uH 5% 252KHz 90Q-Factor Ferrite 0.15A 6Ohm DCR RDL Bag
Ind Chip Molded Bobbin Core 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 30mA 1812 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor 30mA 40Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLHL10TB102J
Ind Power 1mH 5% 252KHz 50Q-Factor Ferrite 410mA RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL10NB102J
Ind Power 1mH 5% 252KHz 50Q-Factor Ferrite 410mA RDL Bulk
Ind General Purpose Chip Wirewound 1mH 5% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 30mA 1812 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AIUR-04-102J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ind 1000.00 Uh 0.150 A 6000.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-04-102J
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1MH 150MA 6 OHM TH