Abracon AISM-1210-101K-T
Inductor Chip Molded Wirewound 100uH 10% 796KHz 20Q-Factor 40mA 10Ohm DCR 1210 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AISM-1210-101K-T herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 18 Jahren
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.01%
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210