Abracon ABM3-30.000MHZ-B2-T
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 25Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ABM3-30.000MHZ-B2-T herunter.
JRH Electronics
Datasheet5 SeitenVor 4 Jahren
IHS
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+8.26%
Lieferkette
Country of OriginSouth Korea
Introduction Date2013-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
CTS Components445C25D30M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Crystal 33MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 25Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
CTS Components445C25D27M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ABM3-30.000MHZ-B2-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Crystal, Standard, 30 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3
ABM3 Series 30 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C SMT Miniature Ceramic Crystal
CRYSTAL, 30M, 18PF CL, 5X3.2MM SMT; Frequency Nom: 30MHz; Crystal Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABM3 Series; Operating Temperature Min: -20°C; Operating Temperature Max: 70°C; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Accuracy: ± 20ppm; Crystal Mounting Type: SMD; Frequency: 30MHz; Frequency Stability: ± 50ppm; No. of Pins: 2Pins; Operating Temperature Range: -20°C to +70°C; Output Frequency: 30MHz