Welwyn WH100-47RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 47 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 47 Ohm 5% 35W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive AEC-Q200 Tube
Res Thick Film 47 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 47ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 47ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
5% ¡À100ppm/¡æ 47¦¸ 100W
47 OHM 5% 100W