Vishay RWM062247R0JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2008-08-03
相关零件
VISHAY AC05000004709JAC00 Through Hole Resistor, 47 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 47ohm, 13.7114V, 5% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1625876-5
Res Carbon Composition 47 Ohm 5% 1/2W Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
TE ConnectivityCFR16J47R
Axial FIXED RESISTOR CFR16Neohm 0.073Diax0.138L 1.85mmx3.50mm 0.25W 1/4W 47Ohm 0/ -450ppm/C
TE ConnectivityCFR25J47R
Through Hole Carbon Film Resistor, CFR Series, 47 ohm, 330 mW, - 5%, 250 V, Axial Leaded
描述
Res Wirewound 47 Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
RWM* 6X22 47U 5% TR1000 e1
RWM 6x22 47R 5% 7W TK75