Welwyn WH10-3R3JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 3.3ohm, 250V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
-74.87%
供应链
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityHSA103R3J
Res Wirewound 3.3 Ohm 5% 16W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA103R3J
TE ConnectivityTHS153R3J
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 3.3ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.3ohm, 4.062V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3.3ohm, 3.146V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
1W Wirewound Resistors ±50ppm/℃ ±5% 3.3Ω SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RESISTOR, METAL FILM 90.9KOHM 250mW 0.1%
5% ¡À75ppm/¡æ 3.3¦¸ 10W 21mm*21mm*11mm
WIREWOUND RESISTOR, 3.3 OHM, 15W, 5%; Resistance:3.3ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:15W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:265V; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; No. of Pins:2 RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, 15W 5% 3R3; Resistance:3.3ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:15W; Voltage Rating:265V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:8.9mm; External Length / Height:21mm; External Width:12.4mm; Fixing Centres LxW:15.9x14.3; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000mohm; No. of Pins:2; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Series:WH10; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:19.4°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:265V