Bourns PWR2615W3R30J
1W Wirewound Resistors ±50ppm/℃ ±5% 3.3Ω SMD, 6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Master Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivitySMW53R3JT
Res Wirewound 3.3 Ohm 5% 5W ±200ppm/C J-Lead SMD T/R
TE Connectivity3-1676966-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 3.3ohm, 300V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 4122
TE Connectivity3-1879021-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 4122
PanasonicERJ-3GEYJ3R3V
Res Thick Film 0603 3.3 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-6GEYJ3R3V
Res Thick Film 0805 3.3 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Punched T/R
PanasonicERJ2GEJ3R3X
Res Thick Film 0402 3.3 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/C to 600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 3.3ohm, 58V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2615
RES SMD 3.3 OHM 5% 1W 2615