Vishay WSLT2512R4700FEB
Res Metal Strip 2512 470m Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
Introduction Date2022-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Metal Strp 2512 470M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes
Res Metal Strp 2512 470M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Embossed Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.47ohm, 0.6856V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ1TRQFR47U
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRL73H3AR47FTE
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R47L
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLT2512.471%EBE3
2512 (6432Metric) 2512 WSLT 0.250Lx0.125W 6.35mmx3.18mm 1W 470mOhms ±75ppm/C