Vishay WSL2512R4700FTA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.47ohm, 0.6856V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Metal Strip 2512 470m Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD T/R
Res Metal Strip 2512 0.5 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ1TRQFR47U
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRL73H3AR47FTE
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R47L
Res Thick Film 2512 0.47 Ohm 1% 1W ±300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Metal Strip 2512 0.47 Ohm 1% 1W 75ppm/C Molded SMD SMD T/R
WSL 2512 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±75ppm/C 470mOhms 1W