Vishay WKO681MCPCREKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.00068uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Capacitance
680 pF
680 pF
Dielectric
K4000
K4000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
Tolerance
20 %
20 %
Height
9 mm
9 mm
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitor, ceramic,680Pf,20-% Tol,20+% Tol |Vishay WKO681MCPCREKR
CAP CER 680PF 440VAC Y5U RADIAL