Vishay WKO681MCPCF0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.00068uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Datasheet5 页4 年前
Verical
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-57.53%
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Cap Ceramic 680pF 440VAC/300VAC K4000 20% (9 X 5mm) Radial 7.5mm 125C Bulk
WKO Radial Disc Ceramic Capacitor 0.354Dia 9.00mm Y5U E ±20% 680pF
WKO Series Ø 9 x 5 mm 680 pF 440/300 VAC ±20% Y5U AC Line Ceramic Disc Capacitor